creative lemon

HRNČEKOVO

Vitajte vo svete veselých hrnčekov

HRNČEK
RADOSŤ
ZÁŽITOK

S odstupom času si môžem povedať, že HRNČEKOVO bol naozaj veselý projekt. I keď síce nezarobil milióny ako Dedoles, bol asi rovnako veslý a CRAZY. Je pravda, že hrnčeky sa nederú tak rýchlo ako ponožky či spodné prádlo…ak niekde áno, určite to bude v domácnosti, kde majú manželia TALIANSKE MANŽELSTVO a porcelán má pravidelné odlety na trase kychyňa – obývačka ma dennom poriadku. 

Na nápad vyrábať veselé hrnčeky som neprišiel ja. Prišiel na neho niekto iný pravdepodobne už pred mnohými rokmi. Páčila sa mi idea, vytvoriť online svet s veselými a hlavne dizajnovými hrnčekmi. Úprimne keď som videl množstvo hrnčekov, ktorých farebný dizajn mal vždy dva rovné a useknuté okraje, nechápal som, prečo ľudia, ktorý robia hrnčeky sublimáciou trocha nepopracujú a nedajú si záležať aby grafika na hrnčeku nebola čisto len SHOWEL – meaas LOPATA. Tak som si vytvoril môj vlastný BRAND a začal som robiť grafiku tak, aby bola zaujímavá a hlavne aby nemala urezané okraje. Z toho vzniklo HRNČEKOVO DESIGN.

Hrnčekovo teraz funguje v SAFE MÓDE ale stále je živé. Pokiaľ by mal niekto záujem o svoj CUSTOM CRAZY HRNČEK, spokojne sa ozvite. Niečo vymyslíme.